370 000 €
4405 €/m²
Property 45904 photo 1
Property 45904 photo 2
Property 45904 photo 3
Property 45904 photo 4
Property 45904 photo 5
Property 45904 photo 6
Property 45904 photo 7
Property 45904 photo 8
Property 45904 photo 9
Property 45904 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 27 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 84 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in the area of East Attica, in the town of Rafina. The beach is in walking distance (250 meters).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 4000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55977
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
480 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55998
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56074
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
336 000 € 4048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56251
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
342 000 € 4120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56252
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
347 000 € 4180 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56253
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
351 000 € 4443 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56254
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
368 000 € 4842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56586
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა