550 000 €
6111 €/m²
Property 41930 photo 1
Property 41930 photo 2
Property 41930 photo 3
Property 41930 photo 4
Property 41930 photo 5
Property 41930 photo 6
Property 41930 photo 7
Property 41930 photo 8
Property 41930 photo 9
Property 41930 photo 10
Property 41930 photo 11
Property 41930 photo 12
Property 41930 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1987
  • რემონტის წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Type of flooring: Tiles - Parquet
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 90 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50894
  • ფართი 240 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
550 000 € 4365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52069
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 2922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52302
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 1975 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52316
  • ფართი 405 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
560 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53010
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 000 € 7388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53094
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
465 000 € 4386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55910
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
480 000 € 3840 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55998
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა