Property 41871 photo 1
Property 41871 photo 2
Property 41871 photo 3
Property 41871 photo 4
Property 41871 photo 5
Property 41871 photo 6
Property 41871 photo 7
Property 41871 photo 8
Property 41871 photo 9
Property 41871 photo 10
Property 41871 photo 11
Property 41871 photo 12
Property 41871 photo 13
Property 41871 photo 14
Property 41871 photo 15
Property 41871 photo 16
Property 41871 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1978
  • რემონტის წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 215 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The flat is located in the district of Agia Paraskevi 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
420 000 € 5600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51288
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 4597 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51317
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
385 000 € 5746 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51489
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
550 000 € 4365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52069
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
400 000 € 5882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52191
  • ფართი 68 m²
  • Rooms 2
იყიდება
450 000 € 2922 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52302
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 6
იყიდება
560 000 € 8000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53010
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
665 000 € 7388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53094
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა