Property 41938 photo 1
Property 41938 photo 2
Property 41938 photo 3
Property 41938 photo 4
Property 41938 photo 5
Property 41938 photo 6
Property 41938 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1976
  • რემონტის წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 107 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Paleo Faliro, next to the tram stop PANAGITSA, 7 km from the center of Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 5238 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60366
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60367
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60368
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
580 000 € 5523 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60369
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
630 000 € 3264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60597
  • ფართი 193 m²
  • Rooms 6
იყიდება
395 000 € 4293 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60859
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
440 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60992
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
380 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61483
  • ფართი 114 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61719
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა