460 000 €
2044 €/m²
Property 57037 photo 1
Property 57037 photo 2
Property 57037 photo 3

Details

  • წლიური: 3,91%
  • აშენების წელი: 1991
  • დაშორება ზღვიდან: 16000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 225 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის გათბობა.

The store is located in the Agia Paraskevi area

Ground floor 155 sq.m
Basement 52 sq.m
Warehouse 18 sq.m
Rented until 1/2028

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
600 000 € 2264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8582
  • ფართი 265 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
550 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57323
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
580 000 € 2685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20490
  • ფართი 216 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა