იყიდება - კომერციული ქონება 330 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ვარი - Varkiza ვარის
450 000 €
1364 €/m²
Property 30241 photo 1
Property 30241 photo 2
Property 30241 photo 3
Property 30241 photo 4
Property 30241 photo 5
Property 30241 photo 6
Property 30241 photo 7
Property 30241 photo 8
Property 30241 photo 9
Property 30241 photo 10
Property 30241 photo 11
Property 30241 photo 12
Property 30241 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2000
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 330 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

It is proposed for sale an investment property of total area of 330 sq.m. on a plot of 285 square meters, built in 2000 in the area of Vari.
The building consists of:
2 ground floor shops of 15 and 40 sq.m.
Ground floor apartment of 115 sq.m. consisting of: open plan living room-kitchen, 2 bedrooms, bathroom with shower and storage room.
1st floor apartment of 88 sq.m. consisting of: open plan living room-kitchen, 3 bedrooms and a bathroom.
There is also a separate maisonette of 88m2. consisting of: living room, kitchen, 1 bedroom and bathroom

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
580 000 € 2320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56631
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
480 000 € 827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14729
  • ფართი 580 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
490 000 € 1335 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43947
  • ფართი 367 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა