350 000 €
1489 €/m²
Property 14743 photo 1
Property 14743 photo 2
Property 14743 photo 3
Property 14743 photo 4
Property 14743 photo 5
Property 14743 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1970
  • Levels: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 4 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 235 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 3 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a commercial space of 235 sq.m. It is located in the center of Athens. The commercial space is located in Pagrati  area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
420 000 € 5675 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57549
  • ფართი 74 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
450 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30241
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
480 000 € 6400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21398
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
460 000 € 2044 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57037
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
430 000 € 3873 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40579
  • ფართი 111 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m

სიახლეების დაგზავნა