იყიდება - კომერციული ქონება 110 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - დასავლეთი პერისტერი
280 000 €
2545 €/m²
Property 10218 photo 1

Details

  • წლიური: 2,17%
  • აშენების წელი: 1984
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 110 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There is provided for sale a piece of real estate 110 sq.m. in the eastern Athens (Municipality Peristeri).

Currenty the unit is rented and is used as a cafe.

There is also an opportunity to obtain 3-leveled building (cost 850.000 euro). 

On the second and third floors there are two appartments of 120 sq.m. and 110 sq.m. Each appartment consists of 3 bedrooms, hall with kitchen and shower room.

The proposed investment project provides an opportunity to earn income in the amount of 2,17% per annum of the lease. When calculating the profitability were fully taken into account all the costs of the acquisition and registration of real estate (including legal costs and tax on transfer of property), as well as obtaining the average cost of rent in the amount of 600 euro. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
370 000 € 822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12805
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m

სიახლეების დაგზავნა