Property 41978 photo 1
Property 41978 photo 2
Property 41978 photo 3
Property 41978 photo 4
Property 41978 photo 5
Property 41978 photo 6
Property 41978 photo 7
Property 41978 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19,2 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 550 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

For sale restaurant/taverna business 550 sq.m. in operation in a popular area with panoramic views.

The property consists of :

  • Basement with storage space freezing rooms with elevator and a studio
  • Ground floor main shop with kitchen, play ground and toilets
  • 1st floor roof garden restaurant area with bar

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
534 000 € 4341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43077
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 129 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41550
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
855 000 € 1710 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50036
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
600 000 € 1090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41978
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
855 000 € 2850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52634
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34699
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
750 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49821
  • ფართი 225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა