Property 41550 photo 1
Property 41550 photo 2
Property 41550 photo 3
Property 41550 photo 4
Property 41550 photo 5
Property 41550 photo 6
Property 41550 photo 7
Property 41550 photo 8
Property 41550 photo 9
Property 41550 photo 10
Property 41550 photo 11
Property 41550 photo 12
Property 41550 photo 13
Property 41550 photo 14
Property 41550 photo 15
Property 41550 photo 16
Property 41550 photo 17
Property 41550 photo 18
Property 41550 photo 19
Property 41550 photo 20
Property 41550 photo 21
Property 41550 photo 22

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 4 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 750 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale unfinished building of 750sq.m in Ierapetra, Crete. The building consists of basement, ground floor and 1st floor. Each floor has a total area of 250sqm. The basement consists of a large single space, the ground floor consists of 2 spaces that can be used as shops and the first floor consists of 2 125sqm apartments. Each apartment consists of 3 bedrooms, 1 living room with kitchen and 1 bathroom. The total area of the plot is 2500sqm and has been fenced throughout.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 2986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63434
  • ფართი 144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
534 000 € 4341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43077
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 129 m
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
550 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25875
  • ფართი 448 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
500 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41550
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36224
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
480 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48438
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
745 000 € 1970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19235
  • ფართი 378 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2800 m

სიახლეების დაგზავნა