Property 34542 photo 1
Property 34542 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2100 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 612 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

For sale building of 612sq. meters and plot of 1020sq. meters in Agios Nikolaos. The building consists of a basement with 1 warehouse with a total surface of 213 sq. meters, ground floor with 2 shops with a total surface of 213 sq. meters and 1st floor with offices and apartments with a total surface of 186 sq. meters. The building is surrounded by a plot of 1020 sq. meters.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
550 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25875
  • ფართი 448 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
600 000 € 1090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41978
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 1120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50805
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 4
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34699
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5
იყიდება
645 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40414
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32837
  • ფართი 258 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
855 000 € 2850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52634
  • ფართი 300 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა