650 000 €
6500 €/m²
Property 34699 photo 1
Property 34699 photo 2
Property 34699 photo 3
Property 34699 photo 4
Property 34699 photo 5
Property 34699 photo 6
Property 34699 photo 7
Property 34699 photo 8
Property 34699 photo 9
Property 34699 photo 10
Property 34699 photo 11
Property 34699 photo 12
Property 34699 photo 13
Property 34699 photo 14
Property 34699 photo 15
Property 34699 photo 16
Property 34699 photo 17
Property 34699 photo 18
Property 34699 photo 19

Details

  • რემონტის წელი: 2015
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 100 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.

For sale 3 storey building in the old part of the city in the heart of Chania. Crete.

on the ground floor there is a Cafe ready for business.

the first floor Studio at 34 sqm with bathroom. small kitchen

on the second floor there is another Studio 34 sq m ,bathroom and a small kitchen.

but there is also the additional possibility of building another floor 34 sq. m living area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
660 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42582
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 13
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34699
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
587 000 € 1834 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43909
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
950 000 € 3064 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40413
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 8
იყიდება
950 000 € 4750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47191
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7 m
იყიდება
880 000 € 2514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50668
  • ფართი 350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
850 000 € 3195 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57120
  • ფართი 266 m²
  • Rooms 5
იყიდება
550 000 € 480 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36224
  • ფართი 105 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 34524
  • ფართი 366 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა