534 000 €
4341 €/m²
Property 43077 photo 1
Property 43077 photo 2
Property 43077 photo 3

Details

  • წლიური: 2,25%
  • აშენების წელი: 1992
  • დაშორება ზღვიდან: 129 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 123 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Commercial space for sale in a very central spot near the port by the seaside of Rethymnon. The property is on ground floor and consists of:

  • Store 106 sq.m.
  • studio of 17 sq.m.
  • Monthly income 1000 euro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
499 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41752
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
430 000 € 2986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63434
  • ფართი 144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
480 000 € 2666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48438
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
660 000 € 1466 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42582
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 13
იყიდება
500 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41550
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
480 000 € 1678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57715
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
750 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50829
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 260 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32837
  • ფართი 258 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m

სიახლეების დაგზავნა