Property 5663 photo 1
Property 5663 photo 2
Property 5663 photo 3
Property 5663 photo 4
Property 5663 photo 5
Property 5663 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 1950
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 180 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება Entresol შედგება კუნძული აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28611
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30736
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
975 000 € 2437 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30734
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7497
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9

სიახლეების დაგზავნა