790 000 € 683 000 €
1178 €/m²
Property 13097 photo 1
Property 13097 photo 2
Property 13097 photo 3
Property 13097 photo 4
Property 13097 photo 5
Property 13097 photo 6
Property 13097 photo 7
Property 13097 photo 8
Property 13097 photo 9
Property 13097 photo 10
Property 13097 photo 11
Property 13097 photo 12
Property 13097 photo 13

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 8
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 580 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 4 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is situated in the region of Lavrio.

ATTENTION DISCOUNT 107.000 EURO! FROM 790.000 TO 683.000 EURO!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 1750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4223
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 6
იყიდება
870 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5663
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
750 000 € 425 000 € 1349 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4837
  • ფართი 315 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
704 000 € 2707 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13601
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა