Property 62380 photo 1
Property 62380 photo 2
Property 62380 photo 3
Property 62380 photo 4
Property 62380 photo 5
Property 62380 photo 6
Property 62380 photo 7
Property 62380 photo 8
Property 62380 photo 9
Property 62380 photo 10
Property 62380 photo 11
Property 62380 photo 12
Property 62380 photo 13
Property 62380 photo 14
Property 62380 photo 15
Property 62380 photo 16
Property 62380 photo 17
Property 62380 photo 18
Property 62380 photo 19
Property 62380 photo 20
Property 62380 photo 21
Property 62380 photo 22
Property 62380 photo 23
Property 62380 photo 24
Property 62380 photo 25

Details

  • აშენების წელი: 2019
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 850 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 19 km

სერვისი

  • აუზი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 217 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the Lagonisi area.

It is divided into three levels

Ground floor 85 square meters

First floor 85 square meters

Second floor 42 square meters

Each floor has its own separate entrance

There is a possibility of installing an internal staircase between the first and second floors to become a maisonette

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 150 000 € 5299 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62380
  • ფართი 217 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 8888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26234
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
960 000 € 3542 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13556
  • ფართი 271 m²
  • Rooms 10

სიახლეების დაგზავნა