750 000 € 550 000 €
2750 €/m²
Property 38873 photo 1
Property 38873 photo 2
Property 38873 photo 3
Property 38873 photo 4
Property 38873 photo 5
Property 38873 photo 6
Property 38873 photo 7
Property 38873 photo 8
Property 38873 photo 9
Property 38873 photo 10
Property 38873 photo 11
Property 38873 photo 12
Property 38873 photo 13
Property 38873 photo 14

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • აუზი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ in Attica. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

The detached house is located in the area of Schinia - Marathonos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23811
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
700 000 € 3255 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63482
  • ფართი 215 m²
  • Rooms 6
იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
900 000 € 1651 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47148
  • ფართი 545 m²
  • Rooms 8
იყიდება
785 000 € 2962 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13520
  • ფართი 265 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 100 000 € 2750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25238
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 2236 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66082
  • ფართი 380 m²
  • Rooms 6
იყიდება
890 000 € 3423 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23481
  • ფართი 260 m²
  • Rooms 12

სიახლეების დაგზავნა