370 000 €
6167 €/m²
Property 23011 photo 1
Property 23011 photo 2
Property 23011 photo 3
Property 23011 photo 4
Property 23011 photo 5
Property 23011 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1966
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 60 კვ.მ in Athens. სახლი 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. კუნძული აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The detached house is located in Glyfada.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30953
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
350 000 € 3846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37583
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 1726 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63236
  • ფართი 249 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 3906 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13073
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30951
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 2
იყიდება
510 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65685
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
320 000 € 2038 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60171
  • ფართი 157 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 6166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23011
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა