Property 13073 photo 1
Property 13073 photo 2
Property 13073 photo 3
Property 13073 photo 4
Property 13073 photo 5
Property 13073 photo 6
Property 13073 photo 7
Property 13073 photo 8

Details

  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 24 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 128 კვ.მ in Athens. სახლი 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is situated in the region of Piraeus, Kasteli.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30953
  • ფართი 225 m²
  • Rooms 6
იყიდება
510 000 € 2040 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65685
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 7
იყიდება
670 000 € 1558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31877
  • ფართი 430 m²
  • Rooms 10
იყიდება
700 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36507
  • ფართი 168 m²
  • Rooms 3
იყიდება
640 000 € 1205 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57705
  • ფართი 531 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
570 000 € 2590 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61879
  • ფართი 220 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57211
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 5
იყიდება
650 000 € 2719 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63576
  • ფართი 239 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1250 m

სიახლეების დაგზავნა