150 000 €
212 €/m²
Property 41736 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,2
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 705 კვ.მ. in Athens.

The plot is located  in the Northern suburb of Drafi (Penteli)

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41736
  • ფართი 705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
190 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36981
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
130 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38160
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11300 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
180 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43125
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
185 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57166
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
160 000 € 686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42712
  • ფართი 233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28597
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
130 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37012
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
175 000 € 1107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36687
  • ფართი 158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m

სიახლეების დაგზავნა