Property 57166 photo 1
Property 57166 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,8
  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 180 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 325 კვ.მ.

The plot is located in the Peristeri area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59415
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13700 m
იყიდება
150 000 € 1376 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57398
  • ფართი 109 m²
  • მანძილი ზღვიდან 945 m
იყიდება
160 000 € 637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14449
  • ფართი 251 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3684
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7020
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
190 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36981
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
235 000 € 1556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44214
  • ფართი 151 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
160 000 € 427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40840
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა