Property 42712 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 233 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in the center of Athens

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3684
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
160 000 € 686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42712
  • ფართი 233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
150 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41736
  • ფართი 705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
200 000 € 120 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7020
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 17000 m
იყიდება
185 000 € 1027 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57166
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43125
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
230 000 € 842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25227
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
130 000 € 695 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38160
  • ფართი 187 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11300 m
იყიდება
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28597
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m

სიახლეების დაგზავნა