კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 187 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - აღმოსავლეთი
პალინი
130 000 €
695 €/m²
ობიექტის კოდი
38160
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
187 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | პალინი (ათენი - აღმოსავლეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
11300 m
მანძილი აეროპორტამდე:
14 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 187 კვ.მ. in Athens.
For sale plot of land of 187 sq.m in Pallini area.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
150 000 €
1376 €/m²
სასტუმრო 109 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57398
ფართი
109 m²
მანძილი ზღვიდან
945 m
იყიდება
106 000 €
484 €/m²
სასტუმრო 219 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12943
ფართი
219 m²
მანძილი ზღვიდან
12000 m
იყიდება
190 000 €
316 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36981
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
175 000 €
1107 €/m²
სასტუმრო 158 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36687
ფართი
158 m²
მანძილი ზღვიდან
8400 m
იყიდება
185 000 €
1027 €/m²
სასტუმრო 180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
57166
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
7500 m
იყიდება
120 000 €
80 000 €
130 €/m²
სასტუმრო 612 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14899
ფართი
612 m²
მანძილი ზღვიდან
23000 m
იყიდება
190 000 €
90 €/m²
სასტუმრო 2091 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
30610
ფართი
2091 m²
მანძილი ზღვიდან
26000 m
იყიდება
150 000 €
212 €/m²
სასტუმრო 705 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
41736
ფართი
705 m²
მანძილი ზღვიდან
8000 m
იყიდება
160 000 €
637 €/m²
სასტუმრო 251 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14449
ფართი
251 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
130 000 €
1023 €/m²
სასტუმრო 127 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37012
ფართი
127 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the