130 000 €
1023 €/m²
Property 37012 photo 1
Property 37012 photo 2
Property 37012 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 127 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა.

The plot is located in Ayios Nikolaos area
Metro station Ayios Nikolaos : 70 meters

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59415
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13700 m
იყიდება
180 000 € 600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43125
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
150 000 € 212 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41736
  • ფართი 705 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
120 000 € 80 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14899
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 23000 m
იყიდება
130 000 € 1023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37012
  • ფართი 127 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
190 000 € 316 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36981
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
160 000 € 637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14449
  • ფართი 251 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
190 000 € 130 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28597
  • ფართი 205 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
160 000 € 686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42712
  • ფართი 233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m

სიახლეების დაგზავნა