იყიდება - სასტუმრო 600 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი Vouliagmeni
190 000 €
316 €/m²
Property 36981 photo 1
Property 36981 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 600 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 180 კვ.მ.

The land plot is located in the area of Vari.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 220 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31793
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
260 000 € 553 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38716
  • ფართი 470 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5000
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
260 000 €
  • ობიექტის კოდი 3306
  • ფართი 0 m²
იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
160 000 € 427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40840
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
175 000 € 1107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36687
  • ფართი 158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8400 m

სიახლეების დაგზავნა