კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 205 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ჩრდილოეთი
ჩალანდრი
190 000 €
130 000 €
634 €/m²
ობიექტის კოდი
28597
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
205 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ჩალანდრი (ათენი - ჩრდილოეთი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
21000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
10 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 205 კვ.მ. in Athens. აშენების პერსპექტივით 300 კვ.მ.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
190 000 €
316 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36981
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
2500 m
იყიდება
280 000 €
270 000 €
450 €/m²
სასტუმრო 600 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
10249
ფართი
600 m²
მანძილი ზღვიდან
20000 m
იყიდება
260 000 €
553 €/m²
სასტუმრო 470 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
38716
ფართი
470 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
230 000 €
842 €/m²
სასტუმრო 273 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
25227
ფართი
273 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
235 000 €
1556 €/m²
სასტუმრო 151 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
44214
ფართი
151 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
246 000 €
1430 €/m²
სასტუმრო 172 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
12355
ფართი
172 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
270 000 €
220 000 €
1000 €/m²
სასტუმრო 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
31793
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
190 000 €
130 000 €
634 €/m²
სასტუმრო 205 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
28597
ფართი
205 m²
მანძილი ზღვიდან
21000 m
იყიდება
260 000 €
სასტუმრო ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
3306
ფართი
0 m²
იყიდება
175 000 €
1107 €/m²
სასტუმრო 158 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36687
ფართი
158 m²
მანძილი ზღვიდან
8400 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the