175 000 €
1107 €/m²
Property 36687 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 8400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 158 კვ.მ. in Athens. აშენების პერსპექტივით 474 კვ.მ.

The plot of land 158 sq.m is located in Sepolia area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 190 000 € 237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3684
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
160 000 € 427 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40840
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
260 000 € 634 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52117
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
160 000 € 637 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14449
  • ფართი 251 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
230 000 € 842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25227
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
190 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30610
  • ფართი 2091 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
160 000 € 686 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42712
  • ფართი 233 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m

სიახლეების დაგზავნა