იყიდება - კომერციული ქონება 80 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ჩრდილოეთი ჩალანდრი
190 000 €
2375 €/m²
Property 41511 photo 1
Property 41511 photo 2
Property 41511 photo 3
Property 41511 photo 4
Property 41511 photo 5
Property 41511 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 15000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 9 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 80 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Offered for sale,commercial space located in the district of Chalandri .

This office is in the ground floor and has Air Condition , kitchen , security door, meeting room,and open space room.

This commercial space is immediately available.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41511
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24175
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა