იყიდება - კომერციული ქონება 307 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
260 000 €
847 €/m²
Property 38327 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1974
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 307 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space of 307 sq.m,on the ground floor in Kallithea area, Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
370 000 € 822 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12805
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
330 000 € 1571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22353
  • ფართი 210 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
350 000 € 1483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50066
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა