250 000 €
1136 €/m²
Property 16364 photo 1
Property 16364 photo 2
Property 16364 photo 3
Property 16364 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 220 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
350 000 € 2046 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49506
  • ფართი 171 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
350 000 € 1483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50066
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
280 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10218
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
360 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60775
  • ფართი 162 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m

სიახლეების დაგზავნა