195 000 € 150 000 €
1500 €/m²
Property 49918 photo 1
Property 49918 photo 2
Property 49918 photo 3
Property 49918 photo 4
Property 49918 photo 5
Property 49918 photo 6
Property 49918 photo 7
Property 49918 photo 8
Property 49918 photo 9
Property 49918 photo 10
Property 49918 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1964
  • რემონტის წელი: 2020
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 100 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a three-level commercial space of 100 sq.m. in the city center.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38855
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა