160 000 €
2222 €/m²
Property 24175 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 23 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 72 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space in Kaminia, the commercial space is located on the ground floor of 72sqm and contains one open space,two wc and one space garage.

The commercial space is located in Kaminia area,Piraeus.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
150 000 € 1515 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39107
  • ფართი 99 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12 m
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24175
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63237
  • ფართი 88 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
150 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22389
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა