იყიდება - კომერციული ქონება 374 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი კალითეა
200 000 €
535 €/m²
Property 31103 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1977
  • დაშორება ზღვიდან: 3200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 374 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale commercial space of 374 sq.meters in Kallithea area,Athens.

The commercial space consists of :semi-basement of 190 sq.m

  • ground floor of 124 sq.m
  • semi-floor of 60 sq.m

The commercial space is rented to mucipality of Kallithea area and right now is leased for 940 euros/month.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა