1 600 000 €
3048 €/m²
Property 40591 photo 1
Property 40591 photo 2
Property 40591 photo 3
Property 40591 photo 4
Property 40591 photo 5
Property 40591 photo 6
Property 40591 photo 7
Property 40591 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

აღწერა

For sale 3 storey building of 525 sq.m on a plot of 600 sq.m.

Building information:

  • Ground Floor of 175 sq.m
  • First Floor of 175 sq.m
  • Second Floor of 175 sq.m

The building is located in Psixiko area,Athens.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 1037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3326
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 350 000 € 2076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14131
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 400 000 € 4666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23142
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 400 000 € 3763 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33630
  • ფართი 372 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
1 460 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37499
  • ფართი 1460 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
1 435 000 € 2050 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39124
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
1 300 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42693
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 380 000 € 2029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44026
  • ფართი 680 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4300 m

სიახლეების დაგზავნა