1 500 000 € 1 400 000 €
1273 €/m²
Property 30035 photo 1
Property 30035 photo 2
Property 30035 photo 3
Property 30035 photo 4
Property 30035 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 1 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

The 6-storey building which consist of offices and 1 commercial shop is located in Kalithea area, in the most central street of the area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 4666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23142
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
1 500 000 € 1851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56119
  • ფართი 810 m²
  • Rooms 13
იყიდება
1 300 000 € 1444 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42693
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 700 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41086
  • ფართი 843 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
1 740 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36000
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
2 000 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35593
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 400 000 € 1037 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3326
  • ფართი 1350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
2 000 000 € 3030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42116
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15400 m
იყიდება
1 250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57343
  • ფართი 665 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა