Property 60923 photo 1
Property 60923 photo 2
Property 60923 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • რემონტის წელი: 2020
  • Levels: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1360 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

The building is in the Piraeus area

It has three floors

Ground floor 238 sq.m.

1st floor 207 sq.m.

2nd floor 207 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
960 000 € 1399 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60875
  • ფართი 686 m²
  • მანძილი ზღვიდან 560 m
იყიდება
800 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54626
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 6
იყიდება
800 000 € 1156 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33981
  • ფართი 692 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
600 000 € 1071 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54669
  • ფართი 560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15800 m
იყიდება
680 000 € 1283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58993
  • ფართი 530 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
960 000 € 1411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43362
  • ფართი 680 m²
  • Rooms 9
იყიდება
850 000 € 3400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36233
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
800 000 € 871 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35801
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62391
  • ფართი 645 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8498 m

სიახლეების დაგზავნა