250 000 € 230 000 €
697 €/m²
Property 38855 photo 1
Property 38855 photo 2
Property 38855 photo 3
Property 38855 photo 4
Property 38855 photo 5
Property 38855 photo 6
Property 38855 photo 7
Property 38855 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1993
  • დაშორება ზღვიდან: 2700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 40 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 330 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

There are offered for sale 3 floors in one building in the area of Kallithea (South Athens).

Basement floor 80 sq.m.
Ground floor  104.9 sq.m
First floor 146 sq.m

To the objects belong private parking spaces.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38855
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
320 000 € 1600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25165
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
350 000 € 1489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14743
  • ფართი 235 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
280 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10218
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
330 000 € 1386 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26879
  • ფართი 238 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
315 000 € 1412 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62914
  • ფართი 223 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m

სიახლეების დაგზავნა