210 000 €
1304 €/m²
Property 60986 photo 1
Property 60986 photo 2
Property 60986 photo 3
Property 60986 photo 4
Property 60986 photo 5
Property 60986 photo 6
Property 60986 photo 7
Property 60986 photo 8
Property 60986 photo 9
Property 60986 photo 10
Property 60986 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1969
  • დაშორება ზღვიდან: 230 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სარემონტო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 161 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The office is located in the Piraeus area

The 1st floor consists of 5 offices in total and 2 toilets

There is the possibility of conversion into 3 to 4 independent apartments

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10218
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
300 000 € 949 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54466
  • ფართი 316 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38855
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
250 000 € 1879 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63353
  • ფართი 133 m²
  • მანძილი ზღვიდან 135 m
იყიდება
260 000 € 846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38327
  • ფართი 307 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა