იყიდება - კომერციული ქონება 82 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი Zografou ანო ილისია
290 000 €
3537 €/m²
Property 61001 photo 1
Property 61001 photo 2
Property 61001 photo 3
Property 61001 photo 4
Property 61001 photo 5
Property 61001 photo 6
Property 61001 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1994
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 82 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 1 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The office is located in the Zografou area

Rented for another 5 years at €900 in a diagnostic center

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
295 000 € 1638 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14742
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16364
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
250 000 € 3731 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44712
  • ფართი 67 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
420 000 € 1372 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57040
  • ფართი 306 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62403
  • ფართი 157 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
350 000 € 1483 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50066
  • ფართი 236 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
340 000 € 2741 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42649
  • ფართი 124 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
410 000 € 3660 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60569
  • ფართი 112 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
315 000 € 2692 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36257
  • ფართი 117 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
400 000 € 3076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45312
  • ფართი 130 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m

სიახლეების დაგზავნა