170 000 € 155 000 €
3100 €/m²
Property 61452 photo 1
Property 61452 photo 2
Property 61452 photo 3
Property 61452 photo 4
Property 61452 photo 5
Property 61452 photo 6
Property 61452 photo 7
Property 61452 photo 8
Property 61452 photo 9

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2023
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2190 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 28 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the Kallithea area

Fully furnished and equipped

Near train station and STAVROS NIARCHOS Foundation

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 4716 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60443
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 4204 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66125
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60897
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 13157 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63015
  • ფართი 19 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62799
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65408
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა