Property 36502 photo 1
Property 36502 photo 2
Property 36502 photo 3
Property 36502 photo 4
Property 36502 photo 5
Property 36502 photo 6
Property 36502 photo 7
Property 36502 photo 8
Property 36502 photo 9
Property 36502 photo 10
Property 36502 photo 11
Property 36502 photo 12
Property 36502 photo 13
Property 36502 photo 14
Property 36502 photo 15
Property 36502 photo 16

Details

  • აშენების წელი: 1965
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 110 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Victoria area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65243
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 1
იყიდება
150 000 € 1282 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61935
  • ფართი 117 m²
  • Rooms 6
იყიდება
185 000 € 2534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59325
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 2295 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60135
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 1769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53236
  • ფართი 113 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64864
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57556
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 2102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44245
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა