Property 60187 photo 1
Property 60187 photo 2
Property 60187 photo 3
Property 60187 photo 4
Property 60187 photo 5
Property 60187 photo 6
Property 60187 photo 7
Property 60187 photo 8
Property 60187 photo 9
Property 60187 photo 10
Property 60187 photo 11
Property 60187 photo 12
Property 60187 photo 13
Property 60187 photo 14
Property 60187 photo 15

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2008
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 46 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the Aigaleo area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 3269 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7942
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 1888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22548
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 3804 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34846
  • ფართი 46 m²
  • Rooms 2
იყიდება
150 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34854
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34859
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35934
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 1363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36502
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
150 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36641
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36811
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 1720 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37430
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა