Property 34854 photo 1
Property 34854 photo 2
Property 34854 photo 3
Property 34854 photo 4
Property 34854 photo 5
Property 34854 photo 6
Property 34854 photo 7
Property 34854 photo 8
Property 34854 photo 9
Property 34854 photo 10
Property 34854 photo 11
Property 34854 photo 12
Property 34854 photo 13
Property 34854 photo 14
Property 34854 photo 15
Property 34854 photo 16
Property 34854 photo 17
Property 34854 photo 18
Property 34854 photo 19

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • რემონტის წელი: 2018
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 8000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 60 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეშვიდე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in the area of Attiki

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 4148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66134
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
155 000 € 6739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61678
  • ფართი 23 m²
  • Rooms 1
იყიდება
180 000 € 1894 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51269
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 4
იყიდება
220 000 € 3283 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65034
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57476
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3773 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65220
  • ფართი 53 m²
  • Rooms 2
იყიდება
180 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60136
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50635
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
208 000 € 2418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57841
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა