Property 57683 photo 1
Property 57683 photo 2
Property 57683 photo 3
Property 57683 photo 4
Property 57683 photo 5
Property 57683 photo 6
Property 57683 photo 7
Property 57683 photo 8
Property 57683 photo 9
Property 57683 photo 10
Property 57683 photo 11
Property 57683 photo 12
Property 57683 photo 13
Property 57683 photo 14
Property 57683 photo 15
Property 57683 photo 16
Property 57683 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1973
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 6500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 32 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 50 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in Pagrati area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
225 000 € 2884 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65364
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 4629 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64504
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 2621 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66032
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
260 000 € 8125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64932
  • ფართი 32 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63507
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
255 000 € 4636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65689
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 4153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63932
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65944
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა