140 000 €
2258 €/m²
Property 35583 photo 1
Property 35583 photo 2
Property 35583 photo 3
Property 35583 photo 4
Property 35583 photo 5
Property 35583 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1968
  • რემონტის წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 34 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 62 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

The apartment is located in the area of Neos Kosmos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 2564 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66046
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
130 000 € 2363 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65937
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 3023 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41183
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65922
  • ფართი 99 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 4512 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65311
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 3658 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63762
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 1703 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61494
  • ფართი 81 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2461 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65166
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
150 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34854
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა