Property 38586 photo 1
Property 38586 photo 2
Property 38586 photo 3
Property 38586 photo 4
Property 38586 photo 5
Property 38586 photo 6
Property 38586 photo 7
Property 38586 photo 8
Property 38586 photo 9
Property 38586 photo 10
Property 38586 photo 11
Property 38586 photo 12
Property 38586 photo 13
Property 38586 photo 14
Property 38586 photo 15
Property 38586 photo 16
Property 38586 photo 17

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 90 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 579 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a house of 579sq.m, built on a plot of 3.070sq.m. The house is divided in 3 levels; the basement has a single space of 200sq.m, 2 bathrooms, and the installation of elevator. The ground floor consists of a living room with kitchen, 3 bedrooms and a WC, and 4 studio apartments with one room and a shower WC. Each room feature heating and solar water heating panel. Year of construction 2004.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38586
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
600 000 € 1090 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41978
  • ფართი 550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
600 000 € 980 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34542
  • ფართი 612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
550 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50580
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 3
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
430 000 € 2986 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63434
  • ფართი 144 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m

სიახლეების დაგზავნა