Property 35842 photo 1
Property 35842 photo 2
Property 35842 photo 3
Property 35842 photo 4
Property 35842 photo 5
Property 35842 photo 6
Property 35842 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • დაშორება ზღვიდან: 26000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 556 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a building in Arkalohori, Heraklion.
The building consists of:
- Basement of 170 sqm with 2 storage rooms.
- Ground floor from a 156 sqm shop.
-1st floor apartment with 3 bedrooms, kitchen, lounge and bathroom.
- 2nd floor - 105 sqm semi-finished apartment.
The shop on the ground floor and the 1st floor apartment is permanent rented!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
534 000 € 1977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34923
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 8
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
534 000 € 4341 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43077
  • ფართი 123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 129 m
იყიდება
650 000 € 6500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34699
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
550 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50580
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 3
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
400 000 € 3636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54646
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25 m
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
480 000 € 1678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57715
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m

სიახლეების დაგზავნა