Property 42780 photo 1
Property 42780 photo 2
Property 42780 photo 3
Property 42780 photo 4
Property 42780 photo 5
Property 42780 photo 6
Property 42780 photo 7
Property 42780 photo 8
Property 42780 photo 9
Property 42780 photo 10
Property 42780 photo 11
Property 42780 photo 12
Property 42780 photo 13
Property 42780 photo 14
Property 42780 photo 15
Property 42780 photo 16

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 50 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 273 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Suggested for sale a business of 273sqm in a mountain village of Lasithi prefecture. The business consists of two floors, with mountain and forest views and asphalt road facade. The ground floor includes a fully equipped 90sqm restaurant and a 58sqm mini market that are no longer operational. The first floor consists of two unfinished apartments. The first apartment is 58sqm and includes one living room, one bedroom and one bathroom while the second one is 67sqm and includes one living room, two bedrooms and one bathroom. The outdoor area consists of courtyards, parking, barbecue area and garden.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
500 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41550
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
421 000 € 1082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40277
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
400 000 € 1568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39130
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
550 000 € 2022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50580
  • ფართი 272 m²
  • Rooms 3
იყიდება
350 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47661
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m

სიახლეების დაგზავნა