Property 37409 photo 1
Property 37409 photo 2
Property 37409 photo 3
Property 37409 photo 4
Property 37409 photo 5
Property 37409 photo 6

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 400 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 2 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale a building 400sqm in Crete. The building has two floors and it's situated within a plot of 1500sqm. Each floor is 200sqm with separate entrance. It also has sea and mountain view and it's located in a very quiet area. Finally, it is fenced with a stone wall and has electricity and water.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32837
  • ფართი 258 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
480 000 € 1678 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57715
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
460 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38586
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
534 000 € 1977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34923
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 8
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m

სიახლეების დაგზავნა