Property 43637 photo 1
Property 43637 photo 2
Property 43637 photo 3
Property 43637 photo 4
Property 43637 photo 5
Property 43637 photo 6
Property 43637 photo 7
Property 43637 photo 8
Property 43637 photo 9
Property 43637 photo 10
Property 43637 photo 11
Property 43637 photo 12
Property 43637 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • დაშორება ზღვიდან: 2400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13,6 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 540 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

For sale  technical and craft industrial space made with modern electromechanical installations. Consists of :

  • Ground floor of 360 sqm with courtyards of 450 sqm. there is a vehicle entry ramp.
  • 180 sqm 3 bedroom apartment with balconies with panoramic sea view
  • It has an elevator which goes up to the terrace (no cabin installed)
  • Good quality pressure burner and motor

It is located inside a craft park. It can be used for many specialties designated by municipality decision

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
499 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41752
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
650 000 € 1120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50805
  • ფართი 580 m²
  • Rooms 4
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
550 000 € 1227 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25875
  • ფართი 448 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
534 000 € 1977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34923
  • ფართი 270 m²
  • Rooms 8
იყიდება
421 000 € 1082 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40277
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა